A Haber

< / > Sitene Ekle
Sitene A Haber Canlı Yayını ekle..
Kategori Haber
Genel Merkezi İstanbul

A Haber. 2011 Yılında Turkuaz Medya tarafından kurulmuş olan haber kanalıdır. İlk kurulduğu tarihten bu yana en çokizlenen haber kanalları arasında yer almaktadır. Kardeş analı olan Atv çokça reklamını yaptı ve kısa bir sürede izleyici kitlesine ulaşmayı başardı . Tarafsız ve hızlı haber yapan kanal siyasi haberler ve ülke haberleri yanı sıra , Dünya'dan haberler de veriyor ve spor haberleri de çokça çıkıyor karşımıza .

Hızlı Haber Ve Canlı Yayın AHaber'de

Türk ordusunun Afrine girdiği haberini ilk olarak veren haber kanalı , ordumuzun faliyetlerini hem yurt içinde hem de yurt dışında yakından takip ediyor. Bu kadar ilgili ve takipçi habecilik yaptığı için halkımız tarafından olumlu görüşler elde ediyorlar . Hızlı haber ilkesinde yayın yapan haber kanalı gerek yurt içi gerek yurt dışında , hızlı ve gerçek haberleri en yakından kaynağından aktarmayı başarıyor. 

Ülkemiz için önemli olan haberleri , örneğin seçim sonuçları yada Suriye ve Libya ile alakalı gelişmeleri kardeş kanal olan Atv'de canlı yayın yaparak çok daha fazla izleyiciye ulaşmak için yapıyorlar. Haber siteleri ve çoğu kanal artık A Haber'i bir yol olarak görüp haberlerini paylaşıyorlar .

A Haber Ve Atv Ortak Yayın Yapıyor

A Haber Canlı İzle , Seçim sonuçları ve seçim analizlerini uzman konuklar ile canlı yayında haber yapan kanal , aynı zamanda Atv'de de ortak yayın yaparak çok daha fazla vatandaşa ulaşmayı amaçlıyorlar ve kaliteli sunucuları ve uzman konukları ile izleyenleri ekranları başına kilitliyor. Sunucu kadrosu çok usta olan haber kanalı Cem Öğretir ile beraber zirve yapıyor. 

Cem Öğretir'in ne kada kaliteli bir sunucu olduğunu herkes bilir . Benim de favori haber sunucum olan Cem Öğretir ortak yayın ile kafalarda ki sorular yanıtlamaya ve en hızlı en gerçek haberleri izleyenlere ulaştırıyor. Doğru ve hızlı haber almak istiyorsanız izlemenizi tavsiye edeceğimiz en önde gelen haber kanalı ve şahsen benim tavsiye ettiğim haber kanalı oluyor. 

Haberin en hızlı ve en kalitelisini istiyorsanız tubiyo.com olarak A Haber Canlı İzle yada devlet kuruluşu olan güvenilir ve yılların emeğini taşıyan TRT Haber

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Tavsiye Ediyoruz

Son Blog Yazıları

Menajerimi Ara 7. bölüm Fragmanı Menajerimi Ara 7. bölüm Fragma...
Salı 20:00
İyi Günde Kötü Günde konusu nedir ve  İyi Günde Kötü Günde oyuncuları kimler? İyi Günde Kötü Günde konusu ne...
Cumartesi 20:00

Son Yorumlar