İyi Günde Kötü Günde konusu nedir ve İyi Günde Kötü Günde oyuncuları kimler?

İyi Günde Kötü Günde konusu nedir ve  İyi Günde Kötü Günde oyuncuları kimler?

İyi Günde Kötü Günde dizisinde oyuncu kadrosu, dizinin içeriği  ile birlikte açıklanmıştı. Hafta sonu Cumartesi günleri dizi severlerle buluşan , İyi Günde Kötü Günde kadrosu reyting de yarışmaya devam ediyor . Pekala , İyi Günde Kötü Günde oyuncuları kimlerdir ve hangi oyuncu , dizide hangi karakteri canlandırıyor?

Leyla (Elçin Sangu) , Sarp (Ozan Dolunay) , Melisa (Yasemin Allen) , Aslıhan (Şenay Gürler) , Perihan (Nergis Kumbasar) , Meral (Derya Alabora) , Halil (Hakan Salınmış), Arda (Ali Yağcı) ,Bülent (Sinan Albayrak) , Yasemin (Hande Yılmaz) , Seda (Deniz Işın) , Can (Tugay Erdoğan) olarak oluşmaktadır .

İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE DİZİSİNİN KONUSU

Bir tarafta eski sevgilisi ve aynı zamanda nikah masasına onu terk eden adamın düğününü organize etmek zorunda kalan Leyla (Elçin Sangu),  bir diğer yanda eski kız arkadaşını nikah masasında bırakmak zorunda kalan ve  nedenini herkesten saklayan Sarp (Ozan Dolunay) .

Bir de bu eski sevgililerin arasında kalmış ve her şeyden habersiz mutlu mesut evlilik hayalleri kuran Melisa (Yasemin Allen) . Kaderin bir cilvesi  gibi birbirlerine karışan bu üç kişinin hayatı o kadar karışır ki , çözmeye çalıştıkça artık işin içinden çıkmak imkansız bir hale gelir.

Bu yazı 05 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Son Yorumlar