Menajerimi Ara 7. bölüm Fragmanı

Menajerimi Ara 7. bölüm Fragmanı

Menajerimi ara 7. Bölüm Fragmanı yayınlandı . Geçen hafta , Menajerimi Ara dizisi 6. Bölüm ile beraber bitmişti ve Star TV'nin sevilen dizisi Menajerimi Ara , dizisini izleyenlerin aklına hemen acaba Menajerimi Ara dizisinin 7. Bölüm de nelere olacak sorusu akıllarda kaldı . Menajerimi Ara dizisinin 7. Bölüm ilk fragmanı Star TV de yayınlandı .

MENAJERİMİ ARA 6. BÖLÜM SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Barış, Dicle’ye ; gitme lütfen , benimle kal diye seslendiğinde  Dicle’nin kafası iyice karışır. Beren de Dicle ve Barış’ın bir birlerine iyice yakınlaşmasından oldukça huzursuz olmuştur.

Ajansı satın almak için Ceylan ile  görüşen Kıraç  , aşırı heyecanlıdır. Diğer menajerler ise bu durum karşısında Kıraç kadar pek hevesli değildir.

Rıza Kocaoğlu, oyuncusu olduğu diziden , bir film çekimi için istemeden kısa süreliğine ayrılır. Ancak Rıza Kocaoğlu, yeni filminin çekimi başlamak üzereyken Feris’i şok edecek bir şey yapar.

Bu esnada da Boran Kuzum da çok arzuladığı bir filmin oyuncu seçmelerine hazırlık yapmaya başlar . Çınar, ne kadar uğraşsa da  çok fazla  heyecan yapan  Boran’ı sakinleştirmekte oldukça zorlanır.

Bu yazı 05 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Son Yorumlar