CBC Sport

< / > Sitene Ekle
Sitene CBC Sport Canlı Yayını ekle..
Kategori Ulusal
Genel Merkezi Baku

CBC Sport . Azerbaycan'da en aktif yayın yapan spor TV kanalıdır. 2015 yılında ilk olarak İnternet'den yayın yapan kanal , aldığı güzel tepkiler sayesinde , aynı yıl içinde test yayınlarına başlamış ve 2015 yılı bitmeden de yayın hayatına merhaba demiş .

Azerbaycan'ın TV kanalı olan CBC Sport Canlı , Yayın hayatına başladığı yıl olan 2015 yılında devlet tarafından resmi yayın yapabilir raporunu almış ve lisanlı olarak yayın hayatını tamamlamış oluyor .

CBC Sport Canlı Yayınları Neler

2015 yılında yayın haklarını alan spor kanalı , bir yıl içerisinde hızlı bir süreçten geçmiş ve ülkede ki spor kanallarının az olduğu zaman denk gelmiş . İzleyici kanalı olumlu bulup takip etmeye başladığında , kanal da izleyici odaklı yayınlar satın almaya başlamış. Azerbaycan ligi maçları yanı sıra , Türkiye'den Süper lig maçlarını da yayınlamaya başlamış .

Rusya ve Avrupa şampiyonlar ligi maçları ile devam ederek tam anlamı ile bir spor kanalı olmuş ve UEFA maçlarının gösterim hakkını aldıktan sonra UEFA maçlarını da ülkede naklen yayın yapmaya devam etmiş . Futbol ağırlıklı olarak görünse de aslında , Spora ve sporcuya verdiği değeri her seferinde belirten ve insanları spor yapmak için bilinçlendiren yayınlar yapmakta .

CBC Sport Canlı izlemek için , Azerbaycan sınırları içerisinde iseniz , karasal yayından ve uydu yayınından kanalı izleyebilirsiniz. Böyle bir imkan yok ise , cep telefonu , akıllı tablet ve bilgisayardan arama motoruna Tubiyo yazarak siteye erişim sağlayabilir ve kanalları hızlıca izleyebilirsiniz . Ayrıca bir diğer spor kanalı olan köklü kanal , İdman TV

 

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Tavsiye Ediyoruz

Son Blog Yazıları

Menajerimi Ara 7. bölüm Fragmanı Menajerimi Ara 7. bölüm Fragma...
Salı 20:00
İyi Günde Kötü Günde konusu nedir ve  İyi Günde Kötü Günde oyuncuları kimler? İyi Günde Kötü Günde konusu ne...
Cumartesi 20:00

Son Yorumlar