Dmax

< / > Sitene Ekle
Sitene Dmax Canlı Yayını ekle..
İsim Dmax
Kategori Ulusal
Adres https://www.dmax.com.tr

Dmax kanalınının ağırlıklı olarak yayın yaptığı kitle erkekler olmuştur. Spor macera gibi yada kendin yap tarzı programlar yayınlayan kanal ayrıca belgesellere de yer veriyor.

Erkek kitlesinin oldukça izleyici olan Dmax kanalı yayın hayatına 17 Mart 2018 yılında NTV Spor kanalının kapanması ile başlamıştır .

İstanbul Beşiktaş ilçesinde yayın yapan kanal çoğunlukla belgesel yayını yapmaktadır. Amerikan belgeselleri ağırlıklı olan kanal oldukça ilgi çekici bulunmaktadır . 

Walking Death dizisinin de yayınlandığı kanal , kaliteli yayın ve farklılık anlayışı ile yayın hayatına devam etmektedir . Sd yayın yapan kanal ayrıca HD yayın da yapmakta , D yayın yapan kendi dalında ilk kanal olan Dmax , kalitesi ile sürekli rakiplerinden bir adım önde olmayı başarıyor .

Dmax Programları neler ?

AIR JAWS : Köpekbalıkları uzmanı Alison Towner, geçen  yıl  Afrika sahillerinde ölü bulunan 5 adet büyük beyaz köpekbalığını araştırıyor.

Chris Fallows ve Andy Casagrande  ekibi ile birlikte köpekbalıklarının ne için öldüğünü ve bu muazzam canlıları korumak için neler yapabileceğimizi bulmaya çalışacaklar. 

AĞAÇ EV USTALARI : Ustalar ve  inşaatçılardan ve tasarımcılardan oluşan muazzam Ağaç Ev Ekibi, bir birinden özel el yapımı ağaç evler tasarlayıp inşa etmek üzere Amerika’nın dör bir yanına yolculuk ediyorlar . 

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Tavsiye Ediyoruz

Son Blog Yazıları

Menajerimi Ara 7. bölüm Fragmanı Menajerimi Ara 7. bölüm Fragma...
Salı 20:00
İyi Günde Kötü Günde konusu nedir ve  İyi Günde Kötü Günde oyuncuları kimler? İyi Günde Kötü Günde konusu ne...
Cumartesi 20:00

Son Yorumlar