FBTV HD

< / > Sitene Ekle
Sitene FBTV HD Canlı Yayını ekle..
İsim FENERBAHÇE SPOR KLÜBÜ
Kategori Ulusal
Genel Merkezi Ankara
Adres https://www.fenerbahce.org/

FB TV HD, Türkiye'nin İlk Spor Kulübü kanalı sloganıyla 19 Ocak 2004 tarihinde fb tv yayın hayatına başladı.

Sadece Fenerbahçeli taraftarların değil tüm kulüp taraftarlara hitap eden yayın anlayışını savunan televizyon kanalı başta futbol olmak üzere basketbol, voleybol, hentbol, yüzme gibi Fenerbahçe Spor Kulübünün bütün branşlarındaki müsabakalarını yakından takip etmektedir.

Sıcağı sıcağına bütün gelişmeleri seyircileriyle paylaşan televizyon kanalı ayrıca haber - belgesel kuşağı formatındaki programlarıyla da yayın hayatına kaldığı yerden devam etmektedir.


Frekans Bilgisi


FB TV şifresiz olarak Türksat 4A uydusu üzerinden 12345 frekans ve 30.000 sembol oranı ayarlanarak seyredilebilmektedir. Spor kanalı fb tv Digitürk 76. kanaldan, D-Smart 83. kanaldan, Kablo TV 246. kanaldan, Turkcell TV+ 74. kanaldan ve de Tivibu 86. kanaldan HD formatta yayın hayatına kaldığı yerden devam etmektedir.


TV kanalı 10 Eylül 2016 tarihinden itibaren HD yayın formatına geçiş yapmıştır. Sportif alandaki bütün gelişmeleri sıcağı sıcağına ekranlara taşımaya devam eden televizyon kanalı ayrıca kulübün transfer haberleri, güncel fikstür ve merak edilen bütün gelişmeleri de seyircisiyle buluşturmaktadır.


Radyo Fenerbahçe


Türksat 4A uydusu üzerinden aynı frekans bandında yayın yapan radyo kanalıdır. Kulübün haftalık maçlarını canlı canlı naklen radyo dinleyicileriyle buluşturmaktadır.

Ayrıca Fenerbahçe camiasına gönül vermiş deneyimli futbol spikerlerinin sesinden coşkulu maç anlatımıyla kulübün önde gelen futbol maçlarını kesintisiz olarak dinleyicilerine sunuyor.


Bunun yanı sıra sohbet - söyleşi tadındaki programlarıyla da spor kulübüne ait bütün gelişmeleri sıcağı sıcağına radyodaki tüm dinleyicileriyle buluşturmayı sürdürmektedir.


Spikerleri ve Programları


Türkiye'nin ilk spor kulübü kanalı fb tv spikerleri arasında Aslı Duru, Dilay Kemer, Hande Karakadıoğlu, Selen Gül Dayıoğlu, Tunç Elibol, Batuhan Erkenci, Gürdal Çakır, Kıvanç Özkök gibi deneyimli spiker kadrosu yer almaktadır. Güncel program listesi ise şöyle:

  • 40+
  • 5 Soru 5 Cevap
  • Efsane 11
  • Camiaya Sesleniş
  • Maç Başlıyor
  • Nostalji Fenerbahçe Maçları
  • Tarihte Bugün
  • Overtime
  • Tam Saha Press


Öne çıkan güncel program listesini oluşturmaktadır. TV kanalı logo olarak yine spor kulübünün resmi amblemini kullanmaktadır.

Fenerbahçe kulübünün resmi yayın organı olarak 7/24 kesintisiz yayın akışı gerçekleştirerek camiaya gönül veren tüm Fenerbahçeli dostlara ve de tüm sporseverlere dolu dolu yayınlarıyla spor heyecanı yaşatmaktadır.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Tavsiye Ediyoruz

Son Blog Yazıları

Menajerimi Ara 7. bölüm Fragmanı Menajerimi Ara 7. bölüm Fragma...
Salı 20:00
İyi Günde Kötü Günde konusu nedir ve  İyi Günde Kötü Günde oyuncuları kimler? İyi Günde Kötü Günde konusu ne...
Cumartesi 20:00

Son Yorumlar