Haber Türk TV

< / > Sitene Ekle
Sitene Haber Türk TV Canlı Yayını ekle..
İsim Haber Türk TV
Kategori Haber

Haber Türk TV 20 Mart 2001 tarihinde Ciner Medya Grubu bünyesinde kurulan habertürk haber, belgesel ve politika ağırlıklı televizyon programları hazırlıyor. Gücü Özgürlüğünde sloganıyla yayın anlayışına devam eden Haber Türk TV İzle 15 Eylül 2014 tarihinden başlayarak HD yayına geçmiştir.


Öne Çıkan TV Programları

 • Hafta İçi Her Gün Işıl Açıkkar İle Ana Haber Bülteni
 • Hafta Sonu Buse Biçer İle Ana Haber Bülteni
 • Teke Tek
 • HT Sağlık
 • HT Kulüp
 • Hande Kazanova İle Burası Hafta Sonu
 • Söz Sende
 • Öteki Gündem
 • Tekno Park
 • Neler Oluyor Hayatta
 • Müzik ve Yol öne çıkan haber, kültür-sanat, belgesel ve politika içerikli güncel televizyon programları listesini oluşturuyor.


Haber Türk TV İzle kanalıyla adeta özdeşleşmiş hale gelen Fatih Altaylı'nın hazırlayıp sunduğu Teke Tek adlı programda politikadan sanat dünyasına varıncaya dek alanında uzman kişilerin konuk oldukları söyleşi programı gerçekleştirilmektedir.


Frekans Bilgisi


20 Mart 2001 tarihinde SD yayın formatıyla kurulan televizyon kanalı 15 Eylül 2014 tarihinde Haber Türk HD yayın hayatıyla yüksek çözünürlük kalitesinde seyircisiyle buluşmuştur.


Türksat 4A uydusu üzerinden normal karasal yayın frekans bilgileri şöyle:


12209 frekans 10.000 sembol oranı
3/4 FEC değeri
Yatay/horizontal
TV kanalı habertürk HD olarak
Digitürk 44. kanal
D-Smart 33. kanal
Kablo TV 61. kanal
Turkcell TV+ 51. kanal
Tivibu 38. kanalüzerinden güncel olarak yayın hayatını sürdürmektedir.


Fatih Altaylı ile Teke Tek


Gazeteci ve köşe yazarı Fatih Altaylı programa konuk olan ünlü simalarla gündemdeki konulara ilişkin söyleşi tadında kendisinin hazırlayıp sunduğu programıdır.

Sık sık programa Celal Şengör'ün konuk edilerek gündeme ilişkin bilgilerin kendisinden alındığı söyleşi programı Haber Türk TV İzle televizyonunda tam 21 sezon boyunca seyircisinin karşısına çıkmıştır.


Fatih Altaylı tarihçi Murat Bardakçı ile birlikte programı daha sonra Teke Tek Özel adıyla yeniden devam ettirmiştir. Gündeme ilişkin siyasal, sanatsal, sporsal konularda uzman konukların katılımını gerçekleştirdiği program 2016 yılında tamamıyla final kararı almıştır.


Öteki Gündem


Cansu Canan Özgen'in hazırlayıp sunduğu program tarihi gerçeklere ilişkin olarak doğru bilinen yanlışları uzman konuklarını ağırlayarak enine boyuna tartışmaktadır.


Ayrıca yine tarihe ilişkin en çok merak edilenleri Tarihin Arka Odası adlı programıyla ekranlara taşıyarak vesikalı belgeler eşliğinde seyircinin merak ettikleri bütün gerçekleri seyirciyle buluşturmaya kaldığı yerden devam etmekte ve de tarihsel olayları yeniden gözler önüne sermektedir.

Haber kanallarından hoşlanıyorsanız bir de CNN Türk bakabilirsiniz .

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Tavsiye Ediyoruz

Son Blog Yazıları

Menajerimi Ara 7. bölüm Fragmanı Menajerimi Ara 7. bölüm Fragma...
Salı 20:00
İyi Günde Kötü Günde konusu nedir ve İyi Günde Kötü Günde oyuncuları kimler? İyi Günde Kötü Günde konusu ne...
Cumartesi 20:00

Son Yorumlar