İdman TV

< / > Sitene Ekle
Sitene İdman TV Canlı Yayını ekle..
Kategori Ulusal
Genel Merkezi Baku

İdman TV . Azerbeycan ülkesinin spor yayınlarında en gelişmiş kanalı olan İdman TV , kardeş ülke olan Türkiye'de de oldukça popüler olan bir spor kanalı . Özellikle Türkiye lig maçlarını yayınlayan tv kanlını Türkiye'den milytonlarca futbol sever ücretsiz olarak izlemek için kanalı takip ediyor ve izliyor.

Tabi son zamanlarda Türkiye ligini arada kaçak izleyiciler oluşması sonucunda yayını bırakmış durumda ama olsun bir Türkiye'li olarak şahsen teşekkürü bir borç bilirim .

Azerbeycan'da spor konusunda oldukça başarılı ve Avrupa gibi onlarda öncelikle Futbol seviyor ve Futbol tutkusu yaşıyor. Bilindiği üzere Dünya'nın farklı yerlerinde popüler olan birden çok spor dalı var ve Dünya'da en çok futbol izleniyor ve takip ediliyor dersek yalan olur. Baasketbol Dünya'da en popüler spor dalı ve sonra sırası ile Futbol ve Kriket geliyor. 

İdman TV Futbol Takipcisi

Kriket spor dalınıı benim gibi daha önce duymuş olanlar vardır ama dürüst olmak gerekirse nasıl oynandığını bilmiyorum . Dediğim gibi Dünya'da çok kutuplu bir Spor severler var ve Azerbeycan'da Futbol ile ilgilenen ülkeler arasında . Bu sebep ile de İdman TV İzle oldukça popüler oluyor .

Siz de futbol spor dalını bizim kadar çok seviyorsanız , çok doğru adres burası sitemizde bir birinden iyi futbol v spor kanalları bulunmakta ve size hepsine bakmanızı tavsiye ediyoruz . Türkiye'nin Dünya'ya nam salmış Spor Klübü olan Fenerbahçe , FBTV HD

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Tavsiye Ediyoruz

Son Blog Yazıları

Menajerimi Ara 7. bölüm Fragmanı Menajerimi Ara 7. bölüm Fragma...
Salı 20:00
İyi Günde Kötü Günde konusu nedir ve  İyi Günde Kötü Günde oyuncuları kimler? İyi Günde Kötü Günde konusu ne...
Cumartesi 20:00

Son Yorumlar