Show TV

< / > Sitene Ekle
Sitene Show TV Canlı Yayını ekle..
İsim Show TV
Kategori Ulusal
Genel Merkezi İstanbul
Adres https://www.showtv.com.tr/

Show TV , Fransa yayınından 1 sene sonra 1 Mart 1992 tarihinde ülkemizde yayın hayatına başlayan TV kanalıdır. Genel müdürlüğünü Suavi Doğan'ın yaptığı Show TV, Ciner Yayın Holding bünyesinde yayınlarını gerçekleştirmektedir.

Sloganları her yayın döneminde değişen Show TV, ilk olarak "Başka bir alem!" sloganı ile yolculuğunu sürdürmüş, son olarak "Hayat Show'la Güzel" sloganını benimsemiştir. Show TV'nin kardeş kanalları ise Habertürk TV ile Bloomberg HT'dir.


Show TV'de Yayınlanan Programlar


Show TV İzle günümüzde farklı dizilerin ve yarışma programlarının yayınlandığı bir TV kanalıdır. Bu kanal üzerinden yayınlanan diziler ve programlar oldukça dikkat çekmektedir.
Show TV İzle reyting birincisi olan dizilere de sahiptir. Pazartesi akşamları 2017'den beri yayınlanan Çukur dizisi ile reyting birinciliğini bırakmamaktadır. Salı akşamları, başrollerinde Esra Bilgiç ve Murat Yıldırım'ın olduğu Ramo dizisi yayınlanmaktadır. Çarşamba akşamları ise Zemheri adlı yeni dizi yayınlanmaktadır. Cumartesi akşamları ise Kuzey Yıldızı İlk Aşk yayınlanmaktadır.


Program olarak Show TV Türk Sineması Kuşağı ve Show TV Yabancı Sinema Kuşağı yer almaktadır. Bu programlarda Yeşilçam ve Türk sinemasının önemli filmleri yayınlanmaktadır. Yabancı sinema kuşağında ise sinemada sıklıkla izlenen filmler yayınlanmaktadır.
Yarışma programları arasında gün içerisinde yayınlanan program Gelin Evi isimli programdır. Güldürü programı olarak ise Güldür Güldür Show, Show TV'de yayınlanmaktadır.


Show TV Ana Haber Bülteni


Show TV, hafta sonu ve hafta içi ana haber bültenlerini her akşam yayınlamaktadır. Yayınlanan haberlerin sunucuları dönemlere göre farklılık göstermektedir. Son zamanlarda ana haber bülteni sunucusu olarak Ece Üner ve Pınar Erbaş dikkatleri üzerine çekmektedir.

Show TV Frekans Bilgileri


Show TV frekans bilgileri uydulara göre farklılık göstermektedir. Türksat 4A uydusundan Show TV'yi bulup izlemek istiyorsanız aşağıda yer alan frekans bilgilerini kanal arama bölümüne yazarak bu keyfi tadabilirsiniz:
Frekans değeri: 12219
Symbol oranı: 6500
FEC: 3/4
Polarizasyon: H- Yatay
Şifreli platformlar üzerinden Show TV'yi izlemek istiyorsanız her platformda farklı kanalda yer almaktadır.

 • D- Smart'ta 23. kanal,
 • DFH Network'te 2. kanal,
 • Digitürk'te 22. kanal,
 • Türksat TKGS'de 4. kanal,
 • Analog KabloTV'de 8. kanal,
 • Kablo TV'de 24. kanal,
 • Digiturk Play'de 22. kanal,
 • Turkcell TV+'da 25. kanal,
 • Tivibu'da 25. kanal,
 • Ziggo'da 773. kanal,
 • Vodafone TV'de ise 1. kanal'dan Show TV'ye ulaşabilirsiniz.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Tavsiye Ediyoruz

Son Blog Yazıları

Menajerimi Ara 7. bölüm Fragmanı Menajerimi Ara 7. bölüm Fragma...
Salı 20:00
İyi Günde Kötü Günde konusu nedir ve İyi Günde Kötü Günde oyuncuları kimler? İyi Günde Kötü Günde konusu ne...
Cumartesi 20:00

Son Yorumlar