Space TV

< / > Sitene Ekle
Sitene Space TV Canlı Yayını ekle..
Kategori Ulusal
Genel Merkezi Baku

Space TV . Space tv isminden de belli olacağı gibi uzay televizyon anlamına geliyor. Aslında hız anlamında kullanılan bu kelime , kanalın ne kadar hızlı olduğunu belirtmek amacı ile de kullanıldı . Normal tv den çok daha hızlı olduğunu belirten kanal , yayın hızı açısından oldukça hızlı olduğunu belli etti zaten .

Başarılı bir kanal ismi olan Space TV Canlı İzle ilk dikkat çeken ismi oluyor ve benim de oldukça hoşuma giden bir isim oldu . İsminin anlamı yanı sıra , ismi duyanın aklında , nasa belgeseli yada belgesel kanalı olduğu akıla geliyor ama belgesel kanalı değil normal bir ulusal kanal olarak yayın yapmakta .

Space TV AZ Kanalı

Space TV AZ Kanalı aslında devlet desteği alan bir kanal ve bu aldığı destek ile yayın hayatına devam ediyor . Toplumsal yayınlar yapan ve oldukça faydalı yayınlar ile öne çıkan TV kanalı , devlet desteği ile daha iyi ve kaliteli yayınlar yaparak Azerbeycan halkına toplumsal faydalı içerikler yayınlıyor ve halk bu kanalı gerçekten çok seviyor .

Siz de Azerbeycan kanallarını hızlı ve kesintisiz izlemek istiyorsanız yapmanız gereken , Google'a Tubiyo yazarak hızlıca sitemize giriş yapıp bir birinden kaliteli kanalları sıkılmadan izleyebilirsiniz . Ayrıca bir diğer kanal olan Azad TV ATV 

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Tavsiye Ediyoruz

Son Blog Yazıları

Menajerimi Ara 7. bölüm Fragmanı Menajerimi Ara 7. bölüm Fragma...
Salı 20:00
İyi Günde Kötü Günde konusu nedir ve  İyi Günde Kötü Günde oyuncuları kimler? İyi Günde Kötü Günde konusu ne...
Cumartesi 20:00

Son Yorumlar