Ülke Tv

< / > Sitene Ekle
Sitene Ülke Tv Canlı Yayını ekle..
Kategori Haber
Genel Merkezi İstanbul

Ülke Tv . Ülke tv Türkiye cunhuriyeti içerisinde kurulmuş yüzlerce TV kanalındann biri oluyor. Yayın akışı ağırlık ile haber bültenleri olarak seyir etmekte. Haber kanalı kategorisinde yer alan TV kanalı ,  kesintisiz  ve hızlı haber niteliği taşıyan , yurttan ve dünyadan haberler ile izleyici karşısına sunan bir teelevizyon kanalıdır .

Ülke Tv Canlı Haber İzle aslında hepimizin bildiği haber kanalı Haber7'nin isim değiştirmiş hali oluyor .Dünya Medya Grubu tarafından kurulan kanal , 18 Nisan 2006'da yayına başladı . Geçmişi sağlam olan haberr kanalı , kaliteli sunucuları ve harika haber programları ile haber severlerin sürekli takip ettiği bir haber kanalı olmuştur. 

Dünya'da ve Ülke'de en hızlı haber ve en tarafsız haber yayını ile yayın hayatını devam ettiren haber kanalı , Yurdumuzda ki haberleri en sıcak baaşlığı ile ekranlara getiriyor . Malum her gün onlarca haber  niteliği taşıyan ve insanların merak ettiği havadisleri , takipcilere hızlı sunum ile haber izle mantığı hız kazanıyor . Canlı Haber İzle ve haber kanalları .

 

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Tavsiye Ediyoruz

Son Blog Yazıları

Menajerimi Ara 7. bölüm Fragmanı Menajerimi Ara 7. bölüm Fragma...
Salı 20:00
İyi Günde Kötü Günde konusu nedir ve  İyi Günde Kötü Günde oyuncuları kimler? İyi Günde Kötü Günde konusu ne...
Cumartesi 20:00

Son Yorumlar